DOĞRU VE MÜŞTERİYE ÖZEL STOK YÖNETİMİ

Yüksek STOK

İdea'yı tercih ettiğinizde işinizi şansa bırakmazsınız,çünkü İdea her müşterisinin sipariş hareketlerine ve proje gerçekleşme oranlarına göre ayarlanan güvenlik stokları ile çalışır.

Aylık olarak,her çeyrek yılda ve yıllık olarak ürün hareketleri incelenir ve optimum seviyede ürün varlığı sağlanır.

Yıllık olarak yapılan anlaşmalar ile rutin alımlarınız incelenir ve gerekli aylık alım miktarlarımız daima stoklarımızda bulundurulur.Böylece hem satınalma ve  stok maliyetlerinizi en aza indirmiş olursunuz hem de sizin için düşünen ve gerekli stok akışını düzenleyen bir tedarikçinin olduğunu bilirsiniz.


Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz stok yönetimi hizmetleri:


Konsinye Sistemi : Karşılıklı anlaşma ile kullanımın yoğun olduğu kalemleri deponuza emanet olarak teslim ederiz.Belirli periyotlar ile deponuzu kontrol eder,kulladığınız adetleri  faturalandırarak eksilen ürünlerinizi tamamlarız.

Böylece hem tedarik hizmetini güven altına almış olursunuz, hem de satınalma ve nakliye maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Kanban Sistemi : Karşılıklı görüşmeler ile ihtiyacınız olan ürünlerde stok akışını yerinde yönetebiliriz. Doğru zaman,doğru yer, doğru adet, doğru ürün,doğru kalite, doğru fiyat.