Brady

When performance matters most.

“Brady'nin temel amacı dünya genelindeki müşterilerine işlerinde emniyeti,güvenliği,verimliliği ve performansı arttıran yenilikçi etiketleme çözümleri sağlamaktır.“

Brady Corporation Hakkında:

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini destekleyen ve koruyan, eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914'te kurulan şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, eğitim, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur. 

Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin'de bulunan Brady, dünya çapındaki işletmelerinde 1 Ağustos 2014 itibarıyla yaklaşık 6.400 çalışana sahiptir. 2014 mali yılında Brady'nin satışları yaklaşık 1,23 milyar dolara ulaşmıştır. Brady hisse senetleri New York Borsasında BRC sembolü altında sunulmaktadır. Daha fazla bilgiye İnternet üzerinden www.bradycorp.com adresinde ulaşabilirsiniz.