Meanwell

Your reliable power partner

1982 yılında kurulan MEAN WELL, dünyadaki standart güç kaynağı imalatı yapan az sayıda üreticiden biridir. Mart 2018’de yayımlanan Micro Technology Consultant’ın raporuna göre, küresel güç kaynağı (DC çıkışı) üreticileri arasında 3. sırada yer almaktadır.
MEAN WELL, müşterileri, tedarikçileri, müteahhitleri ve çalışanları ile “iyi niyet” ruhu ve “güvenilir partner” oryantasyonuna dayanan, uzun süreli karşılıklı güven ilişkileri olan çalışanlarla birlikte çalışmaktadır. Dünya çapında 200 yetkili distribütörle olan güçlü ortaklığı sayesinde, MEAN WELL otuz yıldır büyümekte ve güçlenmektedir. Tayvan'ın New Taipei Endüstri Parkı'ndaki global merkezinde bulunan 3200 çalışanı ile Çin'deki Guangzhou, Shenzhen, Suzhou, AB'deki ABD, Kaliforniya ABD ve Hollanda'daki şubeleri ve satış ofisleriyle, New Taipei City'deki (Tayvan) dört ileri üretim üssü ve Guangzhou'daki Tianhe Bölgesi ve Huadu Bölgesi, Çin'deki Suzhou Şehri, 2017 yılında 927 milyon ABD Doları (27.8 milyar TWD) birleşik gelir elde etmektedir

Standart güç kaynakları  pazarına odaklanan MEAN WELL, her tür uygulamada güç çözümleri sağlamak için 9.000'in üzerinde standart güç kaynağı modeline sahiptir.