Hager

Growing together ...

Ticari ve endüstriyel binalar ile konutlar için enerji yönetim ve dağıtım sistemleri hizmeti veren Hager Grubu, sektörde lider konumundadır.

Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonlarına kadar uzanmaktadır. Akıllı Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları arasında değişen ürünler, şirketin ana faaliyet alanını göstermektedir.Bağımsız bir aile şirketi olan ve Blieskastel, Almanya'da kurulan Hager Grubu, endüstrinin inovasyon liderlerinden biridir.11,400 çalışana ve 1.6 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve sistemleri dünya üzerinde 22 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 80'den fazla ülkede Hager markasına güvenen müşterilere iletilmektedir. 

Müşteriler ve alanında son derece uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji tasarrufu sağlayarak yaşanılan doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.