Supvan Technology

Supvan Technology,  bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Endüstriyel tanımlama ürünlerinin Ar-Ge,üretim ve satışında uzmanlaşmıştır. Pekin merkezli şirket Zhongguancun Yüksek teknoloji parkı Haidian Park'ta bulunmaktadır ve 10 milyar yuan kayıtlı sermaye ile ulusal yüksek teknoloji işletmelerine aittir. Çin pazarında profesyonel endüstriyel etiketleme ve tanımlama  ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda faaliyet gösteren ilk şirkettir.

Supvan firması, tasarım,Ar-Ge, etiketleme ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda temel teknoloji olarak termal transfer yöntemine odaklanmıştır. Mevcut Supvan ürünleri hattı, Supvan serisi tüp ve makaron yazıcıları, plaka yazıcıları ve etiket yazıcılarını içerir. Supvan ürünlerinin tümü ergonomik tasarım, ileri teknoloji, güçlü fonksiyon, daha hızlı baskı hızı, daha yüksek baskı kalitesi, uygun ve zamanında müşteri hizmeti ve uygun maliyetli özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bu özellikleri ile Supvan, Çin pazarında yerli müşteriler için ilk tercih edilen marka haline gelmiştir.

Türkiye pazarına  İdea Teknik distribütörlüğünde getirilen Supvan ürünleri kısa sürede ekonomik çözümleri ile dikkat çekmiş ve oldukça iyi bir satış grafiği yakalamıştır. Endüstrinin hemen hemen her alanınından referanslar ile kullanıcı ve satıcı ağını her geçen gün arttırmaktadır.

Supvan ürünlerinin Türkiye satışı   www.makaronyazicisi.com web sayfası ve farklı bölgelerde ki İdea bayileri kanalıyla yapılmaktadır.

makaronyazicisi.com Youtube Kanalı 

makaronyazicisi.com Facebook Sayfası